Bursa Patent Firması Nerede

Bursa Patent Firması Nerede

Bursa'da faaliyet gösteren Nebula Patent Nilüfer'de bulunmaktadır. Danışmanlık sektöründe 13 yıllık süreklilik gösteren Nebula Patent, binlerce marka sahibine başarılı danışmanlık hizmeti sunarak, müşterilerini marka ve patent süreçlerinde bilgilendirip yönlendirmiştir.


Bursa marka tescili başvurusu yapmak isteyen müşteriler için Nebula Patent, gerekli evrakları toplamada yardımcı olmaktadır. Bursa marka tescili için gerekli evraklar, Nebula Patent vekaletnamesi, marka logosu ve marka tescil ücretini gösteren banka dekontu yer almaktadır. Nebula Patent, başvurunun ilk aşamasında markanın tescile uygun olup olmadığını araştırır. Eğer marka tescile uygun değilse, başvuruya devam edilmez ve müşteriye ret kararı bildirilir. Tescil uygunluğu tespit edildiğinde ise marka başvurusu gerçekleştirilir.  Detaylı bilgi için bizlere iletişim sayfamızdan yada telefonumuzdan Arayabilirsiniz.


Tescil başvurusu yapılan marka için süreç ilerledikçe, Nebula Patent tarafından takip edilir. Eğer marka tescile uygun bulunursa, yaklaşık 4 ay sonra markalar bülteni gazetesinde ilan edilir. Bu süreçte müşteri, markasının tescillenmesi yolunda bilgilendirilir ve sürecin adımlarıyla ilgili güncellemeler alır. Nebula Patent, müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmeti sunarak marka ve patent tescili süreçlerinde güvenilir bir ortak olarak hizmet vermektedir.

Bursa Patent

Bursa Patent, marka ve patent tescili konularında uzmanlaşmış Nebula Patent, 13 Yıllık mesleki tecrübe ile prensiplerinden ödün vermeden kısa zamanda kurumlaşarak bulunduğu sektörün büyüyen, gelişen yüzü olmuştur. Bursa patent ve marka tescili hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; Markalar tüm dünya 45 sınıfa ayrılmıştır,  bunların ilk 34 sınıfı  imalat  sınıfı olup  geriye kalan 11 sınıf  hizmet sınıfı olarak değerlendirilmektedir.


Bursa Patent & Nebula patent olarak, müşterilerimize marka başvurusu sürecinde profesyonel danışmanlık hizmeti sunarak, hangi sınıflarda tescil yapılması gerektiği konusunda yönlendirme sağlamaktayız.

Bursa Patent Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Konusunda Detaylı Bilgi Almak İçin Bizleri Arayabilirsiniz.

Tel: 02243340030

E-posta: info@nebulapatent.com

Adres: Üçevler Mh, Aslantaş Sk, Birey Plaza, No:9/12 16120 Nilüfer/Bursa

Gelen Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz ?

Yorum Yaz