top of page
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon

Kurumsal

Nebula Patent, 13 Yıllık mesleki tecrübesi ile prensiplerinden ve ideallerinden ödün vermeden kısa zamanda kurumlaşarak bulunduğu sektörün büyüyen, gelişen ve yenilenen yüzü olmuştur.

 

Nebula Patent'in oluşturduğu standartların üzerinde kalite anlayışı, hedefleri yüksek tutma politikası, sorumluluklarını zamanında ve eksiksiz yerine getirme prensibi, piyasada edindiği yüksek itibar ve prestij ile sektöründe örnek gösterilen kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Nebula Patent, sürekli gelişen ve değişen iş dünyasında, firmaların iş dünyasına uyum sağlaması konusunda ihtiyaç duyabileceği her türlü  danışmanlık ve teknik destek konusunda gereksinimleri karşılamak için var gücüyle çalışmaktadır.

Nebula Patent; başta marka ve patent olmak üzere, hukuk, kalite yönetim sistemleri, kurum kimliği, yatırım teşvik belgesi, barkod, web tasarımı vb. konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ayrıca Nebula Patent sınai mülkiyet haklarının değerlemesini ve Sınai haklarla ilgili; strateji oluşturulması gayri maddi varlıklarının yönetimi ve arge oluşturulması konularında  firmalara yol gösterici olmaktadır.

Stamford International 

Kalite Belgelendirme Yetki Belgemiz

Nebula Patent Kalite Belgelendirme Yetki Belgesi
bottom of page