top of page
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon

Yalova Marka Patent Ofisi

Yalova'da Marka tescil başvurusu hizmeti;

Markınızın araştırılmasından tescil aşamasına kadar olan evrak takibi ve Türk Patent ve Marka Kurumu kararlarının size bildirilmesi işlemlerini kapsamaktadır.  Yalova'da Nebula Patent kalitesi ile Marka tescili başvuru hizmetinden faydalanmak için aşağıdaki Ücretsiz Araştırma Başvuru formu aracılığı ile hizmeti talebinizi bize iletebilir ve marka bilgilerinizi girerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Markanızı hangi sektör ve sınıfta tescil etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Marka Tescili Hakkında Sık Sorulan Sorular

Markamı Tescil ettirebilmek için şirket olmak zorunlu mudur?

Hayır, bireysel olarak da marka başvurusu yapabilirsiniz. Bireysel olarak yapılan başvurularda fatura için TC kimlik numaranızı bize bildirmeniz yeterlidir.

 

Başvuru için gerekli evraklar nelerdir?

İstenilen tüm bilgiler ve ödemeler sipariş aşamasındaki formlarda talep edilmektedir. Siparişiniz sonrası, noter onayı gerektirmeyen vekâlet ve varsa marka logonuz ile başvuru alınmaktadır.

 

Marka başvurum kesin tescil olur mu?

Siparişiniz sonrası uzman marka vekili ve avukatlarımız marka araştırmanızı yapacak, seçtiğiniz sınıflarda öngörülen riskli bir durum varsa sizi uyaracaktır. Kesin tescil kararı Türk Patent ve Marka kurumu tarafından verilecek olup herhangi bir red ve itiraz olmaz ise ortalama 10 ay içerisinde sonuçlanacaktır.

bottom of page